Menu

Ofis & İş Yeri Taşıma

ofis

Ankara ofis taşıma hizmetlerinde uzmanlaşmış kadromuz ile ofisinizi, iş yerinizi, mağazanızı en hızlı, güvenli ve ekonomik şekilde yeni adresinize taşıyoruz. Ofis ve iş yeri taşımada yılalr içinde deneyimlerini artırmış bulunan firmamız, bu konuda da en iyi hizmeti sunmakta ve Ankara içi veya Ankara dışına şehirler arası iş yeri taşıma hizmetleri vermektedir. İş yerinizin taşınması hakkında bir talep aldığında adresinize gelen ekspertiz kadromuz, yapılması gerekenler ve taşınacak eşyaların analizi ile ilgili bir ön çalışma yapmaktadır. Bu çalışma doğrultusunda planlanan zamanda ofis taşıma işleriniz planlı ve koordineli bir şekilde taşınmaktadır.

Ofisinizdeki tüm eşyaların ambalajlanması deneyimli kadromuz tarafından en emniyetli şekilde yapılmaktadır. Büronuzda bulunan elektronik eşyalar özel karton kutularımıza emniyeti alınmış olarak yerleştirilir.

Uzman kadromuz ayrıca para kasası gibi ağır eşyaların taşınması konusunda da deneyimlidir. Ofisinizde sökülmesi gereken masa, vitrin, raf sistemleri gibi eşyalar dikkatli bir şekilde demonte edilerek sınıflandırılır ve her bir parça ayrı ayrı güvenli bir şekilde ambalajlanır.

Call Now Button05072140510
× WhatsApp