Menu

Depolama Hizmetleri

depolama

Ankara eşya depolama hizmetlerimizden, belirli bir süre ile depolanmasını istediğiniz ev ve iş yeri eşyalarınız için uygun fiyatlarla yararlanabilirsiniz. Güvenli, temiz ve bakımları düzenli yapılan depolarımızda eşyalarınız istediğiniz süre ile muhafaza edilmektedir. Bir sözleşme dahilinde yaptığımız depolama hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşarak bilgi alabilirsiniz.

Eşya depolama hizmeti almak istediğinizde, tüm eşyanızın listesi çıkarılır ve ambalajlaması yapılır. Depolama koşullarını ve ücretini belirleyen bir sözleşme karşılıklı olarak imzalanır ve eşyalarınız depomuza aktarılır. Eşyalarınızı kendiniz depomuza getirip teslim edebileceğiniz gibi, adresten alınması gerekiyorsa bu işlemleri yerinizde yapıp eşyalarınızı aracımıza yükler ve depomuza aktarırız.

Sözleşme bitiş tarihinde ise eşyalarınız tarafınıza tüm kontroller yapılarak verilir veya taşınması gerekiyorsa aracımız ile adresinize getirilerek teslim edilir. Depolama hizmetlerimiz hakkında sormak istedikleriniz ve fiyatlarımız ile çalışma koşullarımız hakkında bilgi almak için firmamızı istediğiniz an arayabilirsiniz.

depo

Call Now Button
× WhatsApp